Kredyt na zakup mieszkania w Polkowicach

doradztwo finansoweMarzysz o własnych czterech kątach? Każdy kto próbował takie marzenie wcielić w życie przekonuje się jak jest to trudne zadanie. Po pierwsze z reguły nie posiadamy środków własnych na zakup mieszkania lub budowę domu. Po drugie niestety prócz środków własnych mamy również problem z uzyskaniem kredytu w banku. Wszystko oczywiście rozbija się o zdolność kredytową. Bez tego jednak ani rusz. Jeśli nie posiadamy zdolności kredytowej, możemy zapomnieć o uzyskaniu jakiegokolwiek kredytu hipotecznego.

Gdzie w Polkowicach sprawdzisz swoją zdolność kredytową, oraz zawnioskujesz o sam kredyt na mieszkanie? Przygotowaliśmy listę kilku popularnych banków, do których warto się udać i porozmawiać z ich przedstawicielem.

Kredyt na mieszkanie Polkowice

1. BZWBK – ul. Rynek 13/14

– W samym centrum Polkowic czeka na nas jeden z gigantów na polskim rynku bankowym. W BZWBK znajdziemy jak zwykle solidną obsługę, oraz fachowych doradców, którzy nie tylko w „trybie maszynowym” przeliczą naszą zdolność, ale w przypadku jej braku również poradzą nam co zrobić, by ją jak najszybciej uzyskać.

2. Getin Noble Bank – ul. Plac Wolności 3

– W oddziale Getinu na Placu Wolności spotkamy się z niezwykle indywidualnym podejściem do naszej sprawy. Przedstawiciele tego banku od kilku lat ciężko pracują na miano najlepszej marki w dziedzinie kredytów mieszkaniowych. Getin bardzo szybko rozpatruje wnioski i to jeden z ważniejszych powodów, dla których powinniśmy się tam właśnie udać.

3. PKO Bank Polski SA – ul. Rynek 38

– PKO wiedzie prym jeżeli chodzi o kredyty. Klienci od wielu lat darzą szczególnym zaufaniem ten właśnie bank. Jak zawsze solidna oferta kredytowa, oraz fachowe doradztwo. Dodatkowo bardzo szybka i rzetelna decyzja. To właśnie od lat wyróżnia PKO na rynku kredytowym.

Na polskim rynku bankowym znajdziemy jednak jeszcze mnóstwo innych banków. Warto w przypadku tak ważnej decyzji jak kredyt na mieszkanie zapoznać się z wieloma ofertami, by ostatecznie wybrać najlepszą i najtańszą. Istotne również jest to, że dzisiaj także możemy tak duże kredyty wziąć przez Internet. Nierzadko oszczędzimy przy tym na prowizjach dla przedstawicieli. A prowizje jak wiemy w przypadku kredytów hipotecznych są bardzo duże.